Jestem Edyta i ciesze się, że Tu jesteś

Jestem kobietą , mamą , fotografem , podróżnikiem przez życie i odkrywcą , każdego wyjątkowego dnia .

 

Dzięki fotografii każdy dzień, każde miejsce i każdy człowiek dla mnie są wyjątkowe. Fotografia pozwala mi zatrzymać się w pędzie dnia codziennego i pochylić nad detalami. Fotografia nauczyła mnie cieszyć się małymi rzeczami i dostrzegać piękno nawet tam gdzie inni widzą tylko brzydotę. Dziś nie wyobrażam sobie ani mojego życia zawodowego ani prywatnego bez fotografowania. Biorąc aparat do ręki świat nabiera dosłownie innych barw .

Od wielu lat spotykacie mnie na ślubach i różnego rodzaju uroczystościach rodzinnych no i w mojej pracowni fotograficznej, gdzie w przyjaznej atmosferze powstało już mnóstwo pięknych, fotograficznych historii. Udaje mi się zatrzymać w kadrze magiczne chwile z życia wyjątkowych ludzi , których to właśnie moja pasja postawiła mi na drodze.

Cieszy mnie jak do mnie wracacie i mogę obserwować jak pięknie rozwijają się Wasze związki , rosną dzieci i jak po prostu zmieniacie się. Zapraszacie mnie na swoje śluby , chrzty, komunie i  innych wspaniałych rodzinne uroczystości. Zawsze czuje się bardzo wzruszona i zaszczycona  tym,  że wpuszczacie  mnie na chwile , do swojego życia.

Zapraszam przede wszystkim Panie  na intymne portrety, akty i  sesje kobiece.

Jeśli macie ochotę spotkajmy się indywidualnie albo zabierzcie na sesję Waszego partnera.

W studiu w plenerze oraz w zaciszu Waszego domowego ogniska.

Wasz  fotograf :